detska-vybavicka.sk

Hojdacie hračky

5 Položka/y

 • Hojdacia hračka playto žirafa hnedá
  hojdacia žirafa playtech s mnohými vychytávkami. hračka má textilnú imitáciu sedla. drevené rukoväte a drevený hojdacia rám. hojdanie je pre malé deti veľmi dôležité. stimuluje ich zmysly. Žirafa po stlačení uška hrá melódiu. dieťa si samo dokáže dosiahnuť z chrbátika žirafy na uško a spustiť melódiu. Žirafa je vyrobená z mäkkého plyšového materiálu. vďaka čomu si vaše dieťa môže dlho užívať skvelú zábavu. vhodné pre deti od 18 mesiacov. rozmery: hračka s hojdacou časťou: dxvxš: cca 75x85x31 cm. výška sedadla od zeme: cca 50 cm. batérie (2x aa) nie sú súčasťou balenia.
  43,58 €
 • Lehátko - hojdačka Baby Mix - hnedé
  Lehátko - hojdačka Baby Mix. Hojdačka má 3 zvuky prírody, 5 melódií, 3 rýchlosti hojdania, nastavenie času hojdania a reguláciu hlasitosti. Moderný dizajn, kvalitný materiál a krásne, mäkké sedadlo, to všetko je zárukou pohodlia a kvality. Je určené pre bábätká do 9 kg (u houpátek štandardné). Je doplnené päťbodovým bezpečnostným pásom, vložkou pre novorodencov a má poťah, ktorý možno sňať a vyprať. Operadlo hojdačky je možné nastaviť do troch polôh, má striešku na ktorej sú upevnené plyšové hračky. Zloženie poťahu: 100% polyester. Charakteristika: - 3 polohy operadla. - Určené pre deti od narodenia do 9 kg. - 8 melódií. - Regulácia hlasitosti. - Časovač hojdania 10 min, 20 min, 30 min. - 3 rýchlosti hojdania. - 3 zvukov prírody. - Strieška s hračkami. - Kvalitný kovový materiál. - Vložka pre novorodenca. - 5-bodové bezpečnostné pásy. - Poťah, ktorý možno sňať a vyprať. Batérie nie sú súčasťou balenia.
  104,39 €
 • Lehátko - hojdačka s kolotočom Baby Mix - šedé
  Slnko dno - hojdačka s kolotočom Baby Mix. Hojdačka je určená pre deti, ktorých hmotnosť nepresahuje 9 kg. Nastavenie sklonu operadla umožňuje položiť dieťa do najpohodlnejšie polohy. Bezpečnosť zaručujú päťbodové ochranné pasy. Hojdačka je vybavená držiakom s hračkami, ktoré upútajú pozornosť dieťaťa, a tiež príjemnými melódiami. Nastaviteľná rýchlosť hojdania Vám umožní vybrať najkomfortnejšie možnosť pre Vaše dieťa. Odnímateľný poťah pomáha udržiavať čistotu. Charakteristika: - Hojdačka má 12 melódií, - 5 rýchlosti hojdania, - nastavenie času hojdania (15, 30, 60 min.), - regulácia hlasitosti, - kolotoč s farebnými světílky, - regulácia sedátka do 3 polôh, - päťbodové ochranné pasy, - vankúšik pod hlavičku dieťaťa, - poťah, ktorý možno sňať a vyprať. Rozmery: dĺžka: 74 cm, výška: 88 cm, šírka: 64 cm. Batérie nie sú súčasťou balenia. 1. akosť.
  129,02 €
 • Plastová hojdacia príšerka - ružová
  Plastová hojdacia príšerka. DARČEK ktorý poteší každé dietko. Hojdačka v tvare príšerky je pripravené pre deti vo veku od jedného roka. Bezpečnosti a pohodlie detí pri hojdaní je uspôsobený nízky posed a pohodlné madlá pre držanie. Deti priťahuje veselý tvar hojdadlá a farba. Rozmery: Dĺžka cca 80,5 cm. Šírka cca 43 cm. Výška cca 43 cm. Nosnosť: max. 35 kg. Vyrobené z materiálu, ktoré spĺňam normy aj certifikáty Európskej únie. 1. akosť. Vhodné pre deti od 1 roka.
  22,05 €
 • Hojdaci Zajačik
  Hojdacie Králiček. TIP NA DARČEK. DARČEK ktorá poteší každé dieťatko. Popis: - Drevené úchytky, - Drevené hojdacie lyžiny, drevená stúpadlá na nohy. Zajačik je vyrobená z mäkkého plyšu. Detailné rozmery: Dĺžka: 50cm, šírka: 34 cm, výška: 47cm. Pre deti s váhou max. 30 kg, z mäkkého plyšu, sú namontované na stabilné drevené lyžiny. Vyrobené z materiálu, ktoré spĺňam normy Európskej únie aj certifikáty. Vek: 3+. 1. akosť.
  45,26 €