detska-vybavicka.sk

Do vody

Položky 1 až 20 z celkových 238

 • Rodinný nafukovací bazén big lagune bestway
  rodinný nafukovací bazén big lagune bestway. steny bazéna majú dva trojfázove prepojené vzduchové komory. bazén s dĺžkou 2.62 m má vypúšťaciu zátku. vhodné pre deti od 3 rokov. rozmery: cca 262x157x46 cm. obsah: 544 l. zloženie: pvc.
  26,51 €
 • Hračka do kúpeľa akuku zvieratka
  farebné hračky do kúpeľa akuku. sada 5 roztomilých farebných hračiek - kačička. žabka. korytnačka. krokodíl. veľryba. ideálne na hranie vo vani. veselé farby priťahujú pozornosť našich najmenších. každá hračka má otvor. cez ktorý môže striekať voda. zaoblené tvary zaručujú bezpečnosť počas hry. vyrobené z bezpečných. vysoko kvalitných materiálov. neobsahujú bisphenol a. výška hračiek 4 až 6 cm.
  6,74 €
 • Hračka do kúpeľa akuku zvieratka malé
  farebné hračky do kúpeľa akuku. sada 5 roztomilých farebných hračiek - kačička. žabka. hrošik. krab. chobotnica. ideálne na hranie vo vani. veselé farby priťahujú pozornosť našich najmenších. každá hračka má otvor. cez ktorý môže striekať voda. zaoblené tvary zaručujú bezpečnosť počas hry. vyrobené z bezpečných. vysoko kvalitných materiálov. neobsahujú bisphenol a. výška hračiek 4 až 5 cm.
  3,97 €
 • Hračka do kúpeľa baby mix ryba a hviezda
  krásna hračka do kúpeľa baby mix ryba a hiezda. farebná ryba a hviezda po stlačení pískajú. vhodná pre deti od 6 mesiacov. materiál: plast. rozmery: cca 12x9 cm. vyrobené bez bpa.
  3,55 €
 • Detský nafukovací vankúš bestway spiderman
  detský nafukovací vankúšik bestway spiderman. krásny vankúšik s potlačou spidermana poteší. každého chlapčeka na cestách. záhrade. ale tiež doma. je jednoduchý na prenášanie. má bezpečnostný ventil. rozmery: cca 38x24x9 cm. materiál: odolný testovaný vinyl. vhodný pre deti od 3 rokov.
  1,72 €
 • Detský nafukovací bazén bestway oceán
  detský nafukovací bazén bestway. krásny farebný detský bazén s obrázkom morských príšeriek. určite poteší vaše detičky počas letných dní. neváhajte a kúpte svojim deťom kvalitný bazén na záhradu a spríjemnite im horúce letné dni. kedy s nimi nemôžete vyraziť k vode. vhodný pre deti od 6 rokov. rozmer: dxh: cca: 196x53 cm. obsah: 700l. zloženie: pvc.
  36,84 €
 • Detský nafukovací bazén bestway rybka
  detský nafukovací bazén bestway v tvare rybky. nafukovací bazén rybka je určený pre najmenšie deti. vďaka mäkkej nafukovacej spodnej časti sa budú deti cítiť pohodlne. určite poteší vaše detičky počas letných dní. môže sa použiť aj ako cestovná nafukovacia vanička. nezaberie veľa priestoru a rýchlo sa nafukuje a vyfukuje. vhodný pre deti od 0-1 roka. rozmer: cca dxšxv 61x89x85 cm. obsah: cca 25l. hmotnosť: cca 0.80 kg. balenie obsahuje záplatu pre prípadnú opravu. zloženie: pvc.
  9,58 €
 • Detský nafukovací bazén bestway sloník
  detský nafukovací bazén bestway v tvare sloníka. nafukovací bazén sloník je určený pre najmenšie deti. vďaka mäkkej nafukovacej spodnej časti sa budú deti cítiť pohodlne. určite poteší vaše detičky počas letných dní. môže sa použiť aj ako cestovná nafukovacia vanička. nezaberie veľa priestoru a rýchlo sa nafukuje a vyfukuje. vhodný pre deti od 0-1 roka. rozmer: cca dxšxv 61x89x85 cm. obsah: cca 25l. hmotnosť: cca 0.80 kg. balenie obsahuje záplatu pre prípadnú opravu. zloženie: pvc.
  9,58 €
 • Detský nafukovací kruh bestway barbie
  detský nafukovací kruh bestway barbie. farebný nafukovací kruh s potlačou barbie. vhodné pre deti od 3 do 6 rokov. rozmer: cca 56 cm. zloženie: vinyl.
  2,03 €
 • Detské nafukovacie rukávniky bestway delfín oranžové
  detské nafukovacie rukávniky bestway delfín. farebné. nafukovacie plávacie rukávy s obrázkom delfína. určené pre deti od 3 do 6 rokov. rozmery: cca 23x15 cm. zloženie:vinyl.
  1,48 €
 • Detské nafukovacie rukávniky bestway delfín zelené
  detské nafukovacie rukávniky bestway delfín. farebné. nafukovacie plávacie rukávy s obrázkom delfína. určené pre deti od 3 do 6 rokov. rozmery: cca 23x15 cm. zloženie:vinyl.
  1,48 €
 • Detské nafukovacie rukávniky bestway disney princess
  detské nafukovacie rukávniky bestway disney princess. farebné. nafukovacie plávacie rukávy s motívom disney princess. určené pre deti od 3 do 6 rokov. rozmery: cca 23x15 cm. zloženie: pvc.
  2,07 €
 • Detské nafukovacie rukávniky bestway disney princess tmavo ružové
  detské nafukovacie rukávniky bestway disney princess. farebné. nafukovacie plávacie rukávy s motívom disney princess. určené pre deti od 3 do 6 rokov. rozmery: cca 23x15 cm. zloženie: pvc.
  2,07 €
 • Detské nafukovacie rukávniky bestway typ c 25x15 cm
  detské nafukovacie rukávniky bestway. farebné. nafukovacie plávacie rukávy typ c. určené pre deti od 6 do 12 rokov. rozmery: cca 25x15 cm. zloženie:vinyl.
  1,76 €
 • Detské nafukovacie rukávniky bestway typ c 30x15 cm
  detské nafukovacie rukávniky bestway. farebné. nafukovacie plávacie rukávy typ c. určené pre deti od 6 do 12 rokov. rozmery: cca 30x15 cm. zloženie:vinyl.
  1,76 €
 • Detská nafukovacia ryba do vody bestway
  detská nafukovacia ryba do vody bestway. ryba má dve pevné držadlá pre pohodlné uchytenie. od 3 rokov. zloženie: vinyl. rozmer: cca 157x94 cm. maximálna záťaž 45 kg.
  8,25 €
 • Detská nafukovacia vesta bestway tropical 41x30 cm
  detská nafukovacia vesta bestway tropical. farebná nafukovacia vesta typ b. je plavecká pomôcka. vesta má nastaviteľné zapínanie. vhodné pre deti od 3 do 6 rokov. rozmer: 41x30 cm. má 2 nastaviteľné spony na rýchle odopnutie a 2 vzduchové komory. zloženie: pvc.
  2,34 €
 • Detská nafukovacia vesta bestway typ b 51x46 cm
  detská nafukovacia vesta bestway. farebná nafukovacia vesta typ b. je plavecká pomôcka. vesta má nastaviteľné zapínanie. vhodné pre deti od 3 do 6 rokov. rozmer: 51x46 cm. zloženie: pvc.
  3,36 €
 • Hračka do vody Hencz - Žabí rodinka
  Veselá sieťka na hračky Hencz - ŽABKA Balenie obsahuje sieťku, 3 prísavky. Určená pre deti od 3 rokov. Rozmery: Dĺžka cca 42 cm, šírka cca 48 cm. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ.
  3,53 €
 • Kačička a deti mydlovničkou - gumová hračka
  Veselé hračky nielen do vody Kačenka. Balenie obsahuje 3 ks gumových hračiek - 1x veľká kačička a 2 malé kačičky. Veľkú kačičku možné používať aj na odkladanie mydla. Rozmer: cca 13cm x 8 cm - veľká kačička, malá kačička cca 5x5cm Vhodne pre deti od narodenia. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Neobsahuje ftaláty.
  6,12 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5