detska-vybavicka.sk

Drevené hračky

Položky 1 až 20 z celkových 64

Puzzle, stavebnice, skladačky a hlavolamy patria medzi obľúbené drevené hračky. Rozvíjajú priestorovú predstavivosť dieťaťa a jeho schopnosť rozoznávať tvary a farby. Didaktické drevené hračky sú vhodné skôr pre staršie detičky.

 • Drevené kocky pre deti viga city 75 dielov
  farebné kocky vo vedierku viga city. prináša 75 úžasných dielov stavebnice aj pre tých najmenších staviteľov. kocky majú rôzne tvary. veľkosti. krásne farby a obrázky s motívom mesta. nájdete tu tvary ako kocka. kváder. trojuholník. valec. obdĺžnik. most. a iné. vo vnútri balenia je návod na skladanie rôznych budov. miest a objektov. ktorý inšpiruje vaše dieťa k tvorivej hre. toto vedierko s kockami tak slúži ako motorická pomôcka. ktorá deti učí spoznávať tvary a zaobchádzať s kockami. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). pre deti od 2 rokov.
  20,80 €
 • Drevené kocky pre deti viga farma 50 dielov
  farebné kocky vo vedierku viga farma. prináša 50 úžasných dielov stavebnice aj pre tých najmenších staviteľov. kocky majú rôzne tvary. veľkosti. krásne farby a obrázky s motívom zoo. nájdete tu tvary ako kocka. kváder. trojuholník. valec. obdĺžnik. most. a iné. vo vnútri balenia je návod na skladanie rôznych budov. miest a objektov. ktorý inšpiruje vaše dieťa k tvorivej hre. toto vedierko s kockami tak slúži ako motorická pomôcka. ktorá deti učí spoznávať tvary a zaobchádzať s kockami. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). pre deti od 2 rokov.
  14,89 €
 • Drevené kocky pre deti viga písmenka a čísla 100 dielov
  farebné. drevené kocky vo vedierku viga písmenká a čísla. prináša 100 krásnych farebných dielov i pre tých najmenších staviteľov. kocky majú rôzne tvary. veľkosti a krásne farby. na kockách nájdete písmenká. čísla a znaky pre sčítanie. odčítanie. násobenie a delenie. nájdete tu tvary ako kocka. kváder. trojuholník. valec. obdĺžnik. most. a iné. vo vnútri balenia je návod na skladanie rôznych budov. miest a objektov. ktorý inšpiruje vaše dieťa k tvorivej hre. toto vedierko s kockami tak slúži ako motorická pomôcka. ktorá deti učí spoznávať tvary a zaobchádzať s kockami. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). pre deti od 2 rokov.
  25,26 €
 • Drevený kufrík s magnetickými kockami pre deti viga
  kufor s magnetickými kockami viga. drevený kufor obsahuje 42 kociek a 12 kariet s 24 kombináciami. do ktorých je možné umiestniť kocky. dieťa môže tvoriť na základe šablóny. alebo vytvoriť vlastné kombinácie. všetky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. magnetické a farebné kocky sú v rôznych tvaroch. čo umožní dieťaťu vytvoriť nové postavy. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). pre deti od 36 mesiacov. hračka je vhodná ako krásny darček. ktorú si vaše deti zamilujú.
  27,24 €
 • Drevená jazdiaca hračka viga dinosaurus
  krásna drevená hračka na tyči viga dinosaurus je skvelou alternatívou ťahacích hračiek pre deti. perfektná edukačná hračka. ideálna na spoločné prechádzky a hranie doma. gumové prvky pripojené na kolesá vtipným spôsobom napodobňujú chôdzu zvierat. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). rozmery hračky: dxvxš 15x8.3x5.6 cm. určené pre deti od 2 rokov.
  10,12 €
 • Drevená jazdiaca hračka viga kačička
  krásna drevená hračka na tyči viga kačička je skvelou alternatívou ťahacích hračiek pre deti. perfektná edukačná hračka. ideálna na spoločné prechádzky a hranie doma. gumové prvky pripojené na kolesá vtipným spôsobom napodobňujú chôdzu zvierat. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). rozmery hračky: dxvxš 15x8.3x5.6 cm. určené pre deti od 2 rokov.
  10,12 €
 • Drevená jazdiaca hračka viga sliepočka
  krásna drevená hračka na tyči viga sliepočka je skvelou alternatívou ťahacích hračiek pre deti. perfektná edukačná hračka. ideálna na spoločné prechádzky a hranie doma. gumové prvky pripojené na kolesá vtipným spôsobom napodobňujú chôdzu zvierat. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). rozmery hračky: dxvxš 15x8.3x5.6 cm. určené pre deti od 2 rokov.
  10,12 €
 • Drevená jazdiaca hračka viga tučniak
  krásna drevená hračka na tyči viga tučniak je skvelou alternatívou ťahacích hračiek pre deti. perfektná edukačná hračka. ideálna na spoločné prechádzky a hranie doma. gumové prvky pripojené na kolesá vtipným spôsobom napodobňujú chôdzu zvierat. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). rozmery hračky: dxvxš 15x8.3x5.6 cm. určené pre deti od 2 rokov.
  10,12 €
 • Drevená konštrukčná stavebnica pre děti viga 48 dielov
  drevená konštrukčná stavebnica viga. sada obsahuje 48 dielikov. z ktorých môžete postaviť lietadlo. robota. auto a mnoho ďalších vecí. stavebnica je v plastovom vedierku s rukoväťou. sada obsahuje tiež brožúru. ktorá inšpiruje vaše dieťa k tvorivej zábave. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). pre deti od 3 rokov.
  18,16 €
 • Drevená pyramida pre deti viga
  vzdelávacia pyramída viga city. je jednou z najlepších hračiek. ktorá vydrží dlhú dobu a dáva vášmu dieťaťu mnoho rokov zaujímavej a tvorivej hry. sada obsahuje 6 kusov farebných drevených kociek v rôznych veľkostiach. ktoré sú z jednej strany otvorené a preto pekne zapadajú do seba. táto fantastická hračka funguje ako didaktická pomôcka. kocky sú zdobené krásnymi obrázkami zvieratiek. geometrických tvarov. čísiel. farieb a prírody. kocky slúžia ako motorická pomôcka. ktorá deti učí zaobchádzať s kockami. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). pre deti od 12 mesiacov. hračka je vhodná ako krásny darček pre našich najmenších.
  18,16 €
 • Detský drevený riad viga-raňajky modrý
  detský drevený riad viga-raňajky je perfektná hračka. ktorá povzbudí predstavivosť vášho dieťaťa a príprava raňajok už nebude nudná. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). určené pre deti od 36 mesiacov. súprava obsahuje:
  - lyžica
  - obracačka
  - soľnička
  - korenička
  - hrniec s pokrievkou
  - panvička
  - smažené vajíčko
  - kuchynské rukavice
  rozmery: dxvxš cca 24x22x7 cm.
  16,58 €
 • Detský drevený riad viga-raňajky ružový
  detský drevený riad viga-raňajky je perfektná hračka. ktorá povzbudí predstavivosť vášho dieťaťa a príprava raňajok už nebude nudná. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). určené pre deti od 36 mesiacov. súprava obsahuje:
  - lyžica
  - obracačka
  - soľnička
  - korenička
  - hrniec s pokrievkou
  - panvička
  - smažené vajíčko
  - kuchynské rukavice
  rozmery: dxvxš cca 24x22x7 cm.
  16,58 €
 • Detská drevená hračka viga hamburger a sendvič
  detská drevená hračka viga hamburger a sendvič je kreatívny set pre malých kuchárov a kuchárky. kedy príprava raňajok už nebude nudná. všetky výrobky sú spojené suchým zipsom. ktorý poskytuje nekonečnú zábavu. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). určené pre deti od 18 mesiacov. súprava obsahuje:
  - nôž
  - 2 plátky toastu
  - 2 časti žemle
  - 2 listy hlávkového šalátu
  - 2 plátky paradajok
  - plátok žltého syra
  - plátok šunky
  rozmery: dxvxš cca 14x7.5x4.5 cm.
  8,71 €
 • Detská drevená kuchynka fantastic s príslušenstvom viga
  detská drevená a praktická kuchynka fantastic s príslušenstvom viga. perfektná a veľmi kvalitná kuchynka pre každého malého začiatočníka. kuchynka bola vyrobená z dreva. takže bude slúžiť po mnoho rokov. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). otvorme svet detskej fantázie s úžasnou kuchynkou fantastic. súprava obsahuje:
  - rúra. ktorá sa otvára s dvoma horákmi a gombíky
  - kovové umývadlo s kohútikom
  - odkladacia polička pod drezom
  - hodiny
  - praktické háčiky na zavesenie riadu
  - polička na soľničku a koreničku
  príslušenstvo:
  - 2 x obracačka
  - 1 x naberačka
  - 1x hrniec s pokrievkou
  - 1 x panvička
  - soľnička
  - korenička
  - kovová mištička
  - 1x volské oko
  rozmery: dxvxš cca 60x81x30 cm.
  112,12 €
 • Drevená jazdiaca hračka Euro Baby - lev
  Drevená zábavná jazdiaca hračka EURO BABY. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: dĺžka cca 52cm. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  5,15 €
 • Drevená jazdiaca hračka Euro Baby - chrobačík
  Drevená zábavná jazdiaca hračka EURO BABY. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: dĺžka cca 52cm. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  5,15 €
 • Klaun oblékací - šňurovánek Euro Baby
  Drevená zábavná hračka KLAUN EURO BABY. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Drevený klaun je skvelá hračka pre Vaše dieťa. Vďaka Nemusí Vaše dieťa naučí rozenávat tvary, farby. Hračka rozvíja vizuálne motorickú koordináciu a precvičuje pohyb rúk. Rozmery: cca 26x17 cm. Sada obsahuje: 5 x farebné oblečenie, 4 x čiapky, 6 x gombíkov, 2 x šnúrky 1x klaun 1x stojanček. Vhodné pre deti od 3 rokov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  8,13 €
 • Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY - transport
  Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: cca 30x22.5 cm- Balenie obsahuje 7ks. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  4,42 €
 • Drevené zábavné puzzle vkladacie so zvukom Euro Baby - farma
  Drevené zábavné puzzle vkladacie so zvukom EURO BABY. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: cca 30x22.5 cm. Balenie obsahuje 6ks. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  11,84 €
 • Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY - Dinosaury
  Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: cca 30x22.5 cm- Balenie obsahuje 7ks. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  8,13 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4