detska-vybavicka.sk

Drevené hračky

Položky 1 až 20 z celkových 46

Puzzle, stavebnice, skladačky a hlavolamy patria medzi obľúbené drevené hračky. Rozvíjajú priestorovú predstavivosť dieťaťa a jeho schopnosť rozoznávať tvary a farby. Didaktické drevené hračky sú vhodné skôr pre staršie detičky.

 • Drevené kocky pre deti viga písmenka a čísla 100 dielov
  farebné. drevené kocky vo vedierku viga písmenká a čísla. prináša 100 krásnych farebných dielov i pre tých najmenších staviteľov. kocky majú rôzne tvary. veľkosti a krásne farby. na kockách nájdete písmenká. čísla a znaky pre sčítanie. odčítanie. násobenie a delenie. nájdete tu tvary ako kocka. kváder. trojuholník. valec. obdĺžnik. most. a iné. vo vnútri balenia je návod na skladanie rôznych budov. miest a objektov. ktorý inšpiruje vaše dieťa k tvorivej hre. toto vedierko s kockami tak slúži ako motorická pomôcka. ktorá deti učí spoznávať tvary a zaobchádzať s kockami. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). pre deti od 2 rokov.
  25,26 €
 • Drevený kufrík s magnetickými kockami pre deti viga
  kufor s magnetickými kockami viga. drevený kufor obsahuje 42 kociek a 12 kariet s 24 kombináciami. do ktorých je možné umiestniť kocky. dieťa môže tvoriť na základe šablóny. alebo vytvoriť vlastné kombinácie. všetky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. magnetické a farebné kocky sú v rôznych tvaroch. čo umožní dieťaťu vytvoriť nové postavy. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). pre deti od 36 mesiacov. hračka je vhodná ako krásny darček. ktorú si vaše deti zamilujú.
  27,24 €
 • Drevená jazdiaca hračka viga dinosaurus
  krásna drevená hračka na tyči viga dinosaurus je skvelou alternatívou ťahacích hračiek pre deti. perfektná edukačná hračka. ideálna na spoločné prechádzky a hranie doma. gumové prvky pripojené na kolesá vtipným spôsobom napodobňujú chôdzu zvierat. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). rozmery hračky: dxvxš 15x8.3x5.6 cm. určené pre deti od 2 rokov.
  10,12 €
 • Drevená jazdiaca hračka viga sliepočka
  krásna drevená hračka na tyči viga sliepočka je skvelou alternatívou ťahacích hračiek pre deti. perfektná edukačná hračka. ideálna na spoločné prechádzky a hranie doma. gumové prvky pripojené na kolesá vtipným spôsobom napodobňujú chôdzu zvierat. hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť. učí dieťa rozpoznať tvary a farby. zapája a rozvíja zmysel pre pozorovanie. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). rozmery hračky: dxvxš 15x8.3x5.6 cm. určené pre deti od 2 rokov.
  10,12 €
 • Drevená konštrukčná stavebnica pre děti viga 48 dielov
  drevená konštrukčná stavebnica viga. sada obsahuje 48 dielikov. z ktorých môžete postaviť lietadlo. robota. auto a mnoho ďalších vecí. stavebnica je v plastovom vedierku s rukoväťou. sada obsahuje tiež brožúru. ktorá inšpiruje vaše dieťa k tvorivej zábave. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). pre deti od 3 rokov.
  18,16 €
 • Detský drevený eko domček pre bábiky viga
  detský drevený eko domček pre bábiky viga. kreatívny dvojposchodový domček pre bábiky s nábytkom a bábikami poteší každé malé dieťa. domček má výklopnou jednu stranu domčeka. ktorá sa razom premení na záhradu s rybníkom. hračka je vyrobená z lakovaného dreva. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). súprava obsahuje:
  - 2 bábiky
  - 4 izby
  - 16 kusov farebného nábytku
  - veternú vrtuľku
  - jazierko vo veľkej záhrade. hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. rozmery: dxvxš cca 46.5x36.55x31 cm.
  60,42 €
 • Detský drevený riad viga-raňajky modrý
  detský drevený riad viga-raňajky je perfektná hračka. ktorá povzbudí predstavivosť vášho dieťaťa a príprava raňajok už nebude nudná. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). určené pre deti od 36 mesiacov. súprava obsahuje:
  - lyžica
  - obracačka
  - soľnička
  - korenička
  - hrniec s pokrievkou
  - panvička
  - smažené vajíčko
  - kuchynské rukavice
  rozmery: dxvxš cca 24x22x7 cm.
  16,58 €
 • Detská drevená kuchynka fantastic s príslušenstvom viga
  detská drevená a praktická kuchynka fantastic s príslušenstvom viga. perfektná a veľmi kvalitná kuchynka pre každého malého začiatočníka. kuchynka bola vyrobená z dreva. takže bude slúžiť po mnoho rokov. našou prioritou je bezpečnosť a kvalita našich výrobkov. a preto farby použité na hračkách nie sú toxické a spĺňajú bezpečnostné štandardy (en71 a astm). otvorme svet detskej fantázie s úžasnou kuchynkou fantastic. súprava obsahuje:
  - rúra. ktorá sa otvára s dvoma horákmi a gombíky
  - kovové umývadlo s kohútikom
  - odkladacia polička pod drezom
  - hodiny
  - praktické háčiky na zavesenie riadu
  - polička na soľničku a koreničku
  príslušenstvo:
  - 2 x obracačka
  - 1 x naberačka
  - 1x hrniec s pokrievkou
  - 1 x panvička
  - soľnička
  - korenička
  - kovová mištička
  - 1x volské oko
  rozmery: dxvxš cca 60x81x30 cm.
  112,12 €
 • Drevená jazdiaca hračka Euro Baby - lev
  Drevená zábavná jazdiaca hračka EURO BABY. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: dĺžka cca 52cm. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  5,15 €
 • Drevená jazdiaca hračka Euro Baby - chrobačík
  Drevená zábavná jazdiaca hračka EURO BABY. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: dĺžka cca 52cm. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  5,15 €
 • Klaun oblékací - šňurovánek Euro Baby
  Drevená zábavná hračka KLAUN EURO BABY. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Drevený klaun je skvelá hračka pre Vaše dieťa. Vďaka Nemusí Vaše dieťa naučí rozenávat tvary, farby. Hračka rozvíja vizuálne motorickú koordináciu a precvičuje pohyb rúk. Rozmery: cca 26x17 cm. Sada obsahuje: 5 x farebné oblečenie, 4 x čiapky, 6 x gombíkov, 2 x šnúrky 1x klaun 1x stojanček. Vhodné pre deti od 3 rokov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  8,13 €
 • Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY - transport
  Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: cca 30x22.5 cm- Balenie obsahuje 7ks. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  4,42 €
 • Drevené zábavné puzzle vkladacie so zvukom Euro Baby - farma
  Drevené zábavné puzzle vkladacie so zvukom EURO BABY. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: cca 30x22.5 cm. Balenie obsahuje 6ks. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  11,84 €
 • Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY - Dinosaury
  Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: cca 30x22.5 cm- Balenie obsahuje 7ks. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  8,13 €
 • Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY - Zvieratka na statku
  Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: cca 30x22.5 cm. Balenie obsahuje 8ks. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  8,13 €
 • Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY - Safari
  Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: cca 30x22.5 cm. Balenie obsahuje 7ks. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  4,42 €
 • Drevené zábavné puzzle,kocky vkladacie EURO BABY - Jungle
  Drevené zábavné puzzle vkladacie EURO BABY. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: cca 35x38 cm. Balenie obsahuje 15ks. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  13,69 €
 • Drevená jazdiaca hračka Euro Baby - vojačik
  Drevená zábavná jazdiaca hračka EURO BABY. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. TIP NA DARČEK. Rozmer: dĺžka cca 52cm. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Drevená hračka má zdravotný atest a spĺňa tak všetky normy EÚ. 1. Kvalita.
  5,15 €
 • Drevené puzzle, vkladačka ECO TOYS 5 vrstiev - džungľa
  Drevené puzzle, vkladačka ECO TOYS 5 vrstiev. Tieto fantastické drevené vrstvené puzzle sú ideálnym darčekom pre vaše dieťa. Vkladačka obsahuje 5 vrstiev puzzle. Každá úroveň vkladačky má iný obrázok. Pre odhalenie týchto obrázkov sa musia postupne vyberať všetky dieliky vrstveného puzzle. Množstvo dielikov: 1. úroveň - 11 puzzle, 2. úroveň - 8 puzzle, 3. úroveň - 9 puzzle, 4. úroveň - 8 puzzle, 5. úroveň - obrázok. Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery: dĺžka: 28 cm, šírka: 15 cm. 1. Kvalita.
  12,57 €
 • Drevená edukačná kocka ECO TOYS
  Drevená edukačná kocka ECO TOYS. Pestrofarebná multifunkčná hračka, ktorá podporuje rozvoj detskej motoriky a logického myslenia. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary a farby. Rozvíja zrak, sluch aj koordináciu. Každá stena kocky ponúka iný druh zábavy - vkladačka, labyrint, otáčacie kocky s obrázkami, bludisko, ... Časť s labyrintom sa dá zložiť. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Rozmery: 20 x 20 cm. 1. Kvalita.
  31,75 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3