detska-vybavicka.sk

Hrkálky a hryzátka

Položky 1 až 20 z celkových 342

 • Chladiace hryzátko baby mix kvet

  chladiace hryzátko. výška cca 8 cm. určené pre deti od prvých dní života.

  1,74 €
 • Detské hrkálka so zvukom baby mix tučniak
  krásna detské hrkálka so zvukom baby mix tučniak. po stlačení oranžového vypínača na hlavičke. tučniakovi svieti na červeno nos a vydáva striedavo zvuky a melódie. hrkálka je určené deťom od narodenia. atraktívne tvary a intenzívne farby zaujmú pozornosť dieťaťa. pohyblivé alebo zvukové diely zoznamujú dieťa so svetom zvukov a farieb. hrkálka je vyrobené z bezpečných materiálov. rozmery: vxš cca 14x14 cm.
  4,13 €
 • Detské hryzátko nuk 2 ks modré
  detské hryzátko nuk. je vyrobené z kvalitného. mäkkého a odolného materiálu. ktorý možno ľahko umývať. neobsahuje bpa.
  2,10 €
 • Detské hryzátko nuk 2 ks ružové
  detské hryzátko nuk. je vyrobené z kvalitného. mäkkého a odolného materiálu. ktorý možno ľahko umývať. neobsahuje bpa.
  2,10 €
 • Detská hrkálka so zvukom baby mix mýval
  farebná detská hrkálka v tvare mývala s hryzátkami a zrkadielkom. je vďaka svojim veselým farbám a tvaru u detí veľmi obľúbená. hrkálka po stlačení tlačidla hrá melódiu a svieti. určené pre deti od prvých dní života. veľkosť cca 18 cm.
  4,38 €
 • Detská hrkálka baby mix lev
  farebná detská hrkálka baby mix je vďaka svojim veselým farbám a tvaru u detí veľmi obľúbená a stimuluje rozvoj ich koordinácie a zmyslov. je vyrobené z vysoko kvalitných. bezpečných a odolných materiálov. ktoré možno ľahko umývať. tvar uľahčuje držanie a napomáha rozvíjať jeho motorické schopnosti. určené pre deti od prvých dní života. farebné prevedenie sa líši podľa aktuálnej ponuky. dlžka 19 cm.
  4,16 €
 • Plyšová hračka s hryzátkom a hrkálkou - Malá sova - modrá
  Plyšová hračka s hryzátkom a hrkálkou. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Mazlík je vyrobený z mäkkej plyšovej látky. Určená pre deti od 0 m +. Rozmery: cca 16cm. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.
  4,78 €
 • Nahrievacie plyšová hračka Liška s čerešňovými kôstkami
  Nahrievacie plyšová hračka Liška s čerešňovými kôstkami. Plyšová hračka má pod kožúškom v brušku čerešňové kôstky, ktoré vie zahriať aj schladiť. V zime zahreje na prechádzke, v aute alebo v kočíku, pomôže pri boľavom brušku. Ako hojivý chladivý obklad hračka uteší pri natlčené kolene. Náplň všetkých hrejivých plyšákov z čerešňových kôstok je 100% prírodný. Tento hypoalergénny prírodný materiál má vynikajúcu schopnosť odovzdávať príjemné suché teplo, ktoré uľavuje od bolestí bruška alebo svalov a navodzuje pocit uvoľnenia a pohodlia. Čerešňové kôstky nemajú výraznú vôňu a narozdiel od rôznych obilných náplňou ich môžete bez obáv prať. Stačí vytiahnuť vnútro s kôstkami a ohriať ho na 2 minúty v mikrovlnke na 450W. Rozmery: dĺžka cca 26 cm, šírka cca 17 cm. Určená pre deti od 0 m +. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ.
  17,63 €
 • Edukačná hračka Hencz s hrkálkou a zrkadlom - LIŠKA - špirála -bielo-čierna
  Edukačná hračka Hencz s hrkálkou a zrkadlom - LIŠKA - špirála. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Ideálna hračka pre deti. Mazlík je vyrobený z mäkkej plyšovej látky. Ručne šitý. Určená pre deti od 0 m +. Rozmer - dĺžka v kľudovom stave cca 20 cm. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.
  11,96 €
 • Mazlík, bábka na prst - ZEBRA
  Roztomilá hračka, maznáčik na prst :). Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Ideálna hračka pre deti, vhodná do postieľky, kočíka a pod. Hračku môžete dať na prst a zahrať dieťaťu divadielko. Mazlík je vyrobený z mäkkej plyšovej látky. Určená pre deti od 0 m +. Rozmer - cca 20cm. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.
  7,60 €
 • Plyšová závesná hračka - Balónik s očká - mix farieb
  Roztomilá hračka - Balónik s očičkama. MIX farieb. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Ideálna hračka pre deti, vhodná do postieľky, do kočíka a pod. Súčasťou je aj úchytka, s ktorou môžete hračku uchytiť ku kočíku, na postieľku a pod. V hračke je všité hrkálka - balónik hrkajú. Hračka je vyrobená z mäkkej plyšovej látky. Určená pre deti od 0 m +. Rozmer: - cca 23 cm - celková dĺžka - bez natiahnutia, - cca 9cm - priemer. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.
  4,68 €
 • Malá textilná knižka MINI - ružová
  Roztomilá hračka - textilná knižka malá. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Mazlík šuští. Je tu aj zrkadielko Ideálna hračka pre deti. Mazlík je vyrobený z mäkké plyšové látky a bavlny. Určená pre deti od 0 m +. Rozmer - cca 50 cm x 10cm. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.
  9,06 €
 • Hryzátko gélové Baby Ono - Žlté
  Chladivé gélové hryzátko Baby Ono. Vhodné pre deti od 3mesiace. Rozmer: 8,7cm výška, 8,3cm šírka. Neobsahuje BPA.

  Bežná cena: 2,17 €

  Special Price 1,91 €

 • Hryzátko gélové Baby Ono Macko - Zelené
  Chladivé gélové hryzátko Baby Ono. Vhodné pre deti od 3mesiace. Neobsahuje BPA.
  2,17 €
 • Hryzátko gélové Baby Ono Banán - Zelené
  Chladivé gélové hryzátko Baby Ono. Vhodné pre deti od 3mesiace. Neobsahuje BPA.

  Bežná cena: 1,65 €

  Special Price 1,45 €

 • Hryzátko gélové Baby Ono - Zelené
  Chladivé gélové hryzátko Baby Ono. Vhodné pre deti od 3mesiace. Rozmer: 8,7cm výška, 8,3cm šírka. Neobsahuje BPA.
  1,68 €
 • Hryzátko gélové Baby Ono - Modré
  Chladivé gélové hryzátko Baby Ono. Vhodné pre deti od 3mesiace. Rozmer: 8,7cm výška, 8,3cm šírka. Neobsahuje BPA.
  2,17 €
 • Hryzátko gélové Baby Ono Slimák - Modrý/tyrkysový
  Chladivé gélové hryzátko Baby Ono v tvare slimáčiky. Vhodné pre deti od 3mesiace. Rozmer: 6,6cm výška, 7,4 cm šírka. Neobsahuje BPA.
  2,17 €
 • BABY MIX Hryzátko gélové - Chobotnica
  BABY MIX Hryzátko gelové- Chobotnica. Atraktívne tvary a intenzívne farby zaujmú pozornosť dieťaťa a podporujú vývoj jeho zmyslov. Hryzátko je vyrobené z bezpečných materiálov bez ostrých hrán. Tvary a farby sa môžu líšiť - podľa dodávky dodávateľom. Udržujte v čistote. Výška cca 9cm. Umývajte kefkou v teplej vode prípravkom určeným deťom, príležitostne prelejte vriacou vodou. Nevyvárajte, nesterilizujte. Vyrobené z kvalitných a hlavne bezpečných materiálu. Možno ľahko umývať. Rozmery: dĺžka: 9cm šírka: 9cm Farebné prevedenie sa môže líšiť - podľa dodanie výrobcu. Bez obsahu BPA. 1. akosť.
  1,72 €
 • hrkálka Guličky
  Hrkálka Baby Ono. Hračka rozvíja detskú fantáziu. Vzdelávacie hračka je vynikajúcim výrobkom, vďaka ktorej bude Vaše dieťa s radosťou objavovať svet farieb, tvarov a zvukov. Vhodné pre deti už od 3 mesiacov.
  1,46 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5