detska-vybavicka.sk

Hrkálky

Položky 1 až 20 z celkových 295

Zabavte svoje bábätko hrkálkami rôznych farieb a tvarov! Okamžite zaujmú jeho pozornosť a vďaka použitiu rozličných materiálov tak od malička spoznáva plast, plyš či drevo. Hrkálky tiež dobre poslúžia ako hryzátka.

 • Detské hrkálka so zvukom baby mix tučniak
  krásna detské hrkálka so zvukom baby mix tučniak. po stlačení oranžového vypínača na hlavičke. tučniakovi svieti na červeno nos a vydáva striedavo zvuky a melódie. hrkálka je určené deťom od narodenia. atraktívne tvary a intenzívne farby zaujmú pozornosť dieťaťa. pohyblivé alebo zvukové diely zoznamujú dieťa so svetom zvukov a farieb. hrkálka je vyrobené z bezpečných materiálov. rozmery: vxš cca 14x14 cm.
  4,13 €
 • Detská hrkálka so zvukom baby mix mýval
  farebná detská hrkálka v tvare mývala s hryzátkami a zrkadielkom. je vďaka svojim veselým farbám a tvaru u detí veľmi obľúbená. hrkálka po stlačení tlačidla hrá melódiu a svieti. určené pre deti od prvých dní života. veľkosť cca 18 cm.
  4,38 €
 • Detská hrkálka baby mix lev
  farebná detská hrkálka baby mix je vďaka svojim veselým farbám a tvaru u detí veľmi obľúbená a stimuluje rozvoj ich koordinácie a zmyslov. je vyrobené z vysoko kvalitných. bezpečných a odolných materiálov. ktoré možno ľahko umývať. tvar uľahčuje držanie a napomáha rozvíjať jeho motorické schopnosti. určené pre deti od prvých dní života. farebné prevedenie sa líši podľa aktuálnej ponuky. dlžka 19 cm.
  4,16 €
 • Plyšová hračka s hryzátkom a hrkálkou - Malá sova - modrá
  Plyšová hračka s hryzátkom a hrkálkou. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Mazlík je vyrobený z mäkkej plyšovej látky. Určená pre deti od 0 m +. Rozmery: cca 16cm. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.
  4,78 €
 • Nahrievacie plyšová hračka Liška s čerešňovými kôstkami
  Nahrievacie plyšová hračka Liška s čerešňovými kôstkami. Plyšová hračka má pod kožúškom v brušku čerešňové kôstky, ktoré vie zahriať aj schladiť. V zime zahreje na prechádzke, v aute alebo v kočíku, pomôže pri boľavom brušku. Ako hojivý chladivý obklad hračka uteší pri natlčené kolene. Náplň všetkých hrejivých plyšákov z čerešňových kôstok je 100% prírodný. Tento hypoalergénny prírodný materiál má vynikajúcu schopnosť odovzdávať príjemné suché teplo, ktoré uľavuje od bolestí bruška alebo svalov a navodzuje pocit uvoľnenia a pohodlia. Čerešňové kôstky nemajú výraznú vôňu a narozdiel od rôznych obilných náplňou ich môžete bez obáv prať. Stačí vytiahnuť vnútro s kôstkami a ohriať ho na 2 minúty v mikrovlnke na 450W. Rozmery: dĺžka cca 26 cm, šírka cca 17 cm. Určená pre deti od 0 m +. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ.
  17,63 €
 • Edukačná hračka Hencz s hrkálkou a zrkadlom - LIŠKA - špirála -bielo-čierna
  Edukačná hračka Hencz s hrkálkou a zrkadlom - LIŠKA - špirála. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Ideálna hračka pre deti. Mazlík je vyrobený z mäkkej plyšovej látky. Ručne šitý. Určená pre deti od 0 m +. Rozmer - dĺžka v kľudovom stave cca 20 cm. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.
  11,96 €
 • Mazlík, bábka na prst - ZEBRA
  Roztomilá hračka, maznáčik na prst :). Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Ideálna hračka pre deti, vhodná do postieľky, kočíka a pod. Hračku môžete dať na prst a zahrať dieťaťu divadielko. Mazlík je vyrobený z mäkkej plyšovej látky. Určená pre deti od 0 m +. Rozmer - cca 20cm. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.
  7,60 €
 • Plyšová závesná hračka - Balónik s očká - mix farieb
  Roztomilá hračka - Balónik s očičkama. MIX farieb. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Ideálna hračka pre deti, vhodná do postieľky, do kočíka a pod. Súčasťou je aj úchytka, s ktorou môžete hračku uchytiť ku kočíku, na postieľku a pod. V hračke je všité hrkálka - balónik hrkajú. Hračka je vyrobená z mäkkej plyšovej látky. Určená pre deti od 0 m +. Rozmer: - cca 23 cm - celková dĺžka - bez natiahnutia, - cca 9cm - priemer. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.
  4,68 €
 • Malá textilná knižka MINI - ružová
  Roztomilá hračka - textilná knižka malá. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Mazlík šuští. Je tu aj zrkadielko Ideálna hračka pre deti. Mazlík je vyrobený z mäkké plyšové látky a bavlny. Určená pre deti od 0 m +. Rozmer - cca 50 cm x 10cm. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.
  9,06 €
 • BABY MIX Hryzátko gélové - Chobotnica
  BABY MIX Hryzátko gelové- Chobotnica. Atraktívne tvary a intenzívne farby zaujmú pozornosť dieťaťa a podporujú vývoj jeho zmyslov. Hryzátko je vyrobené z bezpečných materiálov bez ostrých hrán. Tvary a farby sa môžu líšiť - podľa dodávky dodávateľom. Udržujte v čistote. Výška cca 9cm. Umývajte kefkou v teplej vode prípravkom určeným deťom, príležitostne prelejte vriacou vodou. Nevyvárajte, nesterilizujte. Vyrobené z kvalitných a hlavne bezpečných materiálu. Možno ľahko umývať. Rozmery: dĺžka: 9cm šírka: 9cm Farebné prevedenie sa môže líšiť - podľa dodanie výrobcu. Bez obsahu BPA. 1. akosť.
  1,72 €
 • hrkálka Guličky
  Hrkálka Baby Ono. Hračka rozvíja detskú fantáziu. Vzdelávacie hračka je vynikajúcim výrobkom, vďaka ktorej bude Vaše dieťa s radosťou objavovať svet farieb, tvarov a zvukov. Vhodné pre deti už od 3 mesiacov.
  1,46 €
 • Plyšová edukačná hračka na zaväzovanie Forest Friends - líška
  Plyšová edukačná hračka Forest Friends - Canpol Babies. Atraktívne tvary a intenzívne farby zaujmú pozornosť dieťaťa a podporujú vývoj jeho zmyslov. Zvukové alebo pobyblivé elementy priťahujú pozornosť dieťaťa a zoznamujú ho so svetom farieb a zvukov. Hračka obsahuje zrkadielko, hrkálku a dve elastická hryzátka. Hračku je možné pripevniť na vybrané miesto pomocou šnúrok. Rozmery hračky: dĺžka: cca 20 cm. šírka: cca 15 cm. Udržujte v čistote. Čistite vlhkou handričkou. Nevyvárajte, nesterilizujte. 1. akosť
  9,04 €
 • Hrkálka do kočíka Baby Mix Sovičky
  Hrkálka do kočíka Baby Mix. Je vyrobená z kvalitných materiálov. Má zaujímavý tvar a pomáha v motorickom vývoji dieťaťa. Upozornenie: ak si dieťa už začína samo sadať a dvíhať sa, používajte hrkálku iba za prítomosti dospelého, aby nedošlo k zraneniu dieťaťa. Rozmer: cca 46 cm. Materiál: Plast. Vhodné pre deti od narodenia.
  3,31 €
 • Detská hrkálka Baby Mix cik cak
  Krásna farebná detská hrkálka Baby Mix v tvare cik cak. Hrkálka je určené deťom od narodenia. Na konci sú pohyblivé otočné guľôčky, ktoré pohybom vydávajú hrkajúce zvuky. Výška hračky je cca 18 cm.
  2,95 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5