detska-vybavicka.sk

Hracie deky

Položky 1 až 20 z celkových 42

Mäkučké, zábavné a náučné - také sú naše hracie deky. Množstvo interaktívnych prvkov podporuje predstavivosť, zabaví a pozitívne vplýva na rozvoj zraku, sluchu či pohybových schopností vášho dieťaťa. A vďaka pohodlnému prevedeniu sa navyše bude cítiť ako na obláčiku.

 • Luxusná hracia deka s melódiou playto medvedík
  krásna luxusná originálna vzdelávacia hracia deka s melódiou playto s hrazdou rozvíja detskú predstavivosť vďaka spoznávaniu farieb a tvarov. hracia deka je v tvare medvedíka. rozvíja zmysly hmatu. zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. v labke medvedíka sa nachádza hrací modul. ktorý po stalečí hrá melódiu. príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu vášho dieťaťa. bábätko tak môže získať bezpečný útulnejší priestor a motivuje na dvíhanie sa dieťatka. hračky je možné z hrazdičky ľahko zložiť. rozmery: cca 90x75cm. výška cca 48 cm. vnútorný rozmer bruška medvedíka: cca 42x37 cm. vhodné pre deti od 3 mesiacov.
  41,41 €
 • Luxusná hracia deka s melódiou playto zvieratká
  krásna luxusná originálna vzdelávacia hracia deka s melódiou playto s hrazdou rozvíja detskú predstavivosť vďaka spoznávaniu farieb a tvarov. hracia deka v krásnej žiarivej farbe s motívom rôznych zvieratiek. rozvíja zmysly hmatu. zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. v papagájovi je ukrytý hrací modul. ktorý po stlačení vydáva vtáčie zvuky a motýlik s hracím modulom. ktorý po stlačení hrá melódiu. príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu vášho dieťaťa. bábätko tak môže získať bezpečný útulnejší priestor a motivuje na dvíhanie sa dieťatka. hračky je možné z hrazdičky ľahko zložiť. vhodné pre deti od 3 mesiacov. rozmery: cca 128x118 cm. výška: cca 50 cm.
  46,71 €
 • Hracia deka baby mix cirkus
  vzdelávacia hracia deka s hrazdou. možno ju použiť doma i vonku. vďaka jednoduchej konštrukcii a dodávanej taške možno deku ľahko prenášať. hračky možno odopnúť a používať samostatne. rozmery: priemer cca 87 cm. výška cca 50 cm. vhodné pre deti od 3 mesiacov.
  27,65 €
 • Hracia deka baby mix medvedíci námorníci
  vzdelávacia hracia deka s hrazdou. možno ju použiť doma i vonku. vďaka jednoduchej konštrukcii a dodávanej taške možno deku ľahko prenášať. hračky možno odopnúť a používať samostatne. rozmery: priemer cca 74 cm. výška cca 50 cm. vhodné pre deti od 3 mesiacov.
  29,04 €
 • Hracia deka baby mix medvedík námorník
  vzdelávacie hracia deka s hrazdou. možno ju použiť doma i vonku. vďaka jednoduchej konštrukcii a dodávanej taške možno deku ľahko prenášať. hračky možno odopnúť a používať samostatne. vnútorné rozmery zloženej deky: cca 67x62 cm. rozmery rozloženej deky: cca 103x60 cm. výška : cca 47 cm.
  38,08 €
 • Hracia deka playto kvetinka
  krásna originálna vzdelávacia hracia deka playto s hrazdou rozvíja detskú predstavivosť vďaka spoznávaniu farieb a tvarov. hracia deka v tvare kvetinky je v krásnej žiarivej farbe. rozvíja zmysly hmatu. zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu vášho dieťaťa. bábätko tak môže získať bezpečný útulnejší priestor a motivuje na dvíhanie sa dieťatka. hračky je možné z hrazdičky ľahko zložiť. rozmery: priemer: cca 100 cm. výška cca 54 cm. vhodné pre deti od 3 mesiacov.
  26,45 €
 • Hracia deka playto lev
  krásna originálna vzdelávacia hracia deka playto s hrazdou rozvíja detskú predstavivosť vďaka spoznávaniu farieb a tvarov. hracia deka je v krásnej žiarivej farbe s motívom leva. rozvíja zmysly hmatu. zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu vášho dieťaťa. bábätko tak môže získať bezpečný útulnejší priestor a motivuje na dvíhanie sa dieťatka. hračky je možné z hrazdičky ľahko zložiť. rozmery: priemer: cca 96 cm. výška cca 38 cm. vhodné pre deti od 3 mesiacov.
  26,45 €
 • Hracia deka playto motýlik
  krásna originálna vzdelávacia hracia deka playto s hrazdou rozvíja detskú predstavivosť vďaka spoznávaniu farieb a tvarov. hracia deka je v krásnej žiarivej farbe v tvare motýlika. rozvíja zmysly hmatu. zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu vášho dieťaťa. bábätko tak môže získať bezpečný útulnejší priestor a motivuje na dvíhanie sa dieťatka. hračky je možné z hrazdičky ľahko zložiť. vhodné pre deti od 3 mesiacov. rozmery: dxš cca 97x70 cm. výška: cca 49 cm.
  24,68 €
 • Hracia deka playto stonožka s hračkou
  krásna originálna vzdelávacia hracia deka playto s hrazdou rozvíja detskú predstavivosť vďaka spoznávaniu farieb a tvarov. hracia deka je v krásnej žiarivej farbe s veľkou plyšovou hračkou stonožky. rozvíja zmysly hmatu. zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu vášho dieťaťa. bábätko tak môže získať bezpečný útulnejší priestor a motivuje na dvíhanie sa dieťatka. hračky je možné z hrazdičky ľahko zložiť. vhodné pre deti od 3 mesiacov. rozmery hracej deky:
  - priemer cca 87 cm
  - výška cca 43 cm
  rozmer stonožky: dxš 74x38 cm.
  33,74 €
 • Hracia deka s melódiou playto levíča s hračkou
  krásna originálna vzdelávacia hracia deka s melódiou playto s hrazdou rozvíja detskú predstavivosť vďaka spoznávaniu farieb a tvarov. hracia deka je v krásnej žiarivej farbe s motívom levíčaťa. rozvíja zmysly hmatu. zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. v kvetinke je ukrytý hrací modul. ktorý po stlačení hrá melódie. súčasťou hracej deky je aj krásna plyšová hračka. levíča. príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu vášho dieťaťa. bábätko tak môže získať bezpečný útulnejší priestor a motivuje na dvíhanie sa dieťatka. hračky je možné z hrazdičky ľahko zložiť. vhodné pre deti od 3 mesiacov. rozmery: cca 88 cm. výška: cca 44 cm. rozmery plyšovej hračky: cca vxš 36x24 cm.
  37,39 €
 • Hracia deka s melódiou playto sloník s hračkou
  krásna originálna vzdelávacia hracia deka s melódiou playto s hrazdou rozvíja detskú predstavivosť vďaka spoznávaniu farieb a tvarov. hracia deka je v tvare sloníka. rozvíja zmysly hmatu. zraku aj sluchu. v kvetinke je ukrytý hrací modul. ktorý po stlačení hrá melódie. príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu vášho dieťaťa. bábätko tak môže získať bezpečný útulnejší priestor a motivuje na dvíhanie sa dieťatka. hračky je možné z hrazdičky ľahko zložiť. rozmery: cca 78x78 cm. výška cca 48 cm. vhodné pre deti od 3 mesiacov.
  37,39 €
 • Hracia deka s melódiou playto spaci medvedík modrá
  krásna originálna vzdelávacia hracia deka s melódiou playto s hrazdou rozvíja detskú predstavivosť vďaka spoznávaniu farieb a tvarov. hracia deka v krásnej žiarivej farbe s motívom medvedíka. rozvíja zmysly hmatu. zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. v mesiačiku je ukrytý hrací modul. ktorý po stlačení hrá melódie. príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu vášho dieťaťa. bábätko tak môže získať bezpečný útulnejší priestor a motivuje na dvíhanie sa dieťatka. hračky je možné z hrazdičky ľahko zložiť. vhodné pre deti od 3 mesiacov. rozmery: cca 87 cm. výška: cca 41 cm.
  27,32 €
 • Hracia deka s melódiou playto spaci medvedík ružová
  krásna originálna vzdelávacia hracia deka s melódiou playto s hrazdou rozvíja detskú predstavivosť vďaka spoznávaniu farieb a tvarov. hracia deka v krásnej žiarivej farbe s motívom medvedíka. rozvíja zmysly hmatu. zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. v mesiačiku je ukrytý hrací modul. ktorý po stlačení hrá melódie. príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu vášho dieťaťa. bábätko tak môže získať bezpečný útulnejší priestor a motivuje na dvíhanie sa dieťatka. hračky je možné z hrazdičky ľahko zložiť. vhodné pre deti od 3 mesiacov. rozmery: cca 87 cm. výška: cca 41 cm.
  27,32 €
 • Hracia deka, podložka Oceán - modrá
  Hracia deka, podložka Oceán. Kreatívne a bezpečná hračka pre Vaše dieťa. Všetky hračky i oblúky sú odnímateľné. Deka je vyrobená z mäkkého materiálu, príjemného na dotyk. Počet hračiek: 5 kusov. Vhodné pre deti 0-18 mesiacov. Rozmery deky: Priemer: 86 cm Výška: 50 cm 1. akosť. Udržujte v čistote, návod na údržbu je uvedený na všivce. Pravidelne kontrolujte kvalitu hracej deky. Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť Vášho dieťaťa! Než položíte dieťa na hraciu deku, riadne zmontujte všetky jej diely. Nenechávajte dieťa v priebehu hry bez dozoru dospelej osoby. Plastový obal hracie deky uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.
  38,18 €
 • Deka na hranie 4v1 Sunny Safari 0m+
  Hracia deka od Bright Starts - Sunny Safari, je perfektným miestom pre dieťa od narodenia. Design hracie deky sa vyznačuje pútavými farbami, dieťa túži po objavoch hracej deky. Deka obsahuje aj bariéry, ktoré hraciu deku uzavrú, zábavné hračky, svetl ...viac sa dočítate nižšie ...
  84,99 €
 • Deka na hranie 5v1 PiP Your Way Ball Play™ 0m+ 2016
  Aktívna deka 5v1 s hrazdičkami a 35 farebnými loptičkami, s púzdrom na jednoduché prenášanie Your Way Ball Play™ - 5 spôsobov využitia: - lež a hraj sa - nastaviteľná 122 cm megadeka - s nastviteľnými bočnicami ( vystretá alebo ako ohrádka ) - tré ...viac sa dočítate nižšie ...
  89,99 €
 • Deka na hranie 5v1 Your Way Ball Play™ 0m+2016
  Aktívna deka 5v1 s hrazdičkami a 35 farebnými loptičkami, s púzdrom na jednoduché prenášanie Your Way Ball Play™ 5 spôsobov využitia: - lež a hraj sa - nastaviteľná 122 cm megadeka - s nastviteľnými bočnicami ( vystretá alebo ako ohrádka ) - tréni ...viac sa dočítate nižšie ...
  89,99 €
 • Deka na hranie PiP Fancy Flowers™ 0m+ 2016
  Veľká deka s hrazdičkou a hračkami očarí dieťatko a láka ho skúmať a dotýkať sa okolitého sveta. Perfektné miesto pre malú princeznú, ktorá si zamiluje hru v tejto záhrade plnej kvetov Fancy Flowers™. - deka je vhodná pre deti od narodenia - deka po ...viac sa dočítate nižšie ...
  35,00 €
 • Deka na hranie 4v1 PiP Sweet Songbirds 0m+
  Pestrofarebná hracia deka s jedinečným dizajnom spievajúcich vtáčikov upúta vaše dieťatko. Bude sa v nej cítiť ako v útulnom hniezdočku, môže skúmať svetlá a hudbu. 4 spôsoby využitia: - lež a hraj sa - nastaviteľná 120 cm megadeka - s nastviteľnými ...viac sa dočítate nižšie ...
  84,99 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3